Пригодницький мюзикл

(для дітей від 3-х років)

Ну, знову ця лисичка! - скажете ви, хлопчики та дівчатка, про витівки цієї героїні українського фольклору ми знаємо все. А ось і помиляєтесь, наша казка зовсім нова.
Отже, знайомтесь з героями пташиного двору: закоханий у себе Індик, хвацький танцівник Гусак, турботливі Півень із Куркою та їхні, довірливі та недосвідчені курчата, які так нагадуюсь нам, дорослим, вас, любі діти. Саме вони і потрапили в біду. I як добре, що в нашій казці у них знайдеться справжній, друг, адже у вірності Пса ніхто, мабуть, і ніколи не сумнівався.
Юні друзі, у Вас є нагода на власні очі побачити ці дивовижні пригоди! Тож, запрошуємо вас та ваших батьків подивитись цю повчальну та вельми цікаву виставу.
Чекаємо на вас!

Вистава отримала «Приз дитячого журі» та Диплом «За музичне оформлення вистави» на 2-му Міжнародному фестивалі театрів ляльок Прикаспійських держав «Каспийский берег» (м. Астрахань, Росія) 2010 р.

Вистава отримала Диплом за «Кращий акторський ансамбль», Почесний диплом «За плодотворное развитие традиций и украинско-российских творческих связей», Почесний диплом «За активное участие в фестивале» на Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Серебряный осетр» (Волгоград, Росія) 2010 р.

Автор - О. Кузьмин

Режисер – засл. діяч мистецтв України О. Свіньїн
Художник - Т. Шабанова
Композитор - засл. діяч мистецтв України В. Полянський